Sekreterya
Dilek Zenciroğlu
dilekzen@yahoo.com

Mustafa Aytaç
mustafa.aytac@das.org.tr
0535 476 83 99

Organizasyon

0212 247 29 49
das@humanitasmice.com

Değerli DAS Gönüllüleri,
   DAS Derneği, Ulusal ve Uluslararası Kongreler, Eğitim Seminerleri ve DAS OKUL sertifikalı eğitim programları ile dezenfeksiyon antisepsi sterilizasyon alanlarında Ülkemizdeki gelişmeye önemli katkı sağlamıştır. Bu eğitim programları ile ülkemizde konu ile ilgili binlerce kişi eğitim almış özellikle DAS Okul projesi ülkemizde önemli bir açığı doldurmuştur. Bu alanda ilklere imza atmaya devam ediyor ve İleri Seviye Eğitim Programı olarak planladığımız 1. DAS AKADEMİ Eğitim Programı’nı duyurmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.
   Konusunda uzman eğiticilerle interaktif ortamda dezenfeksiyon antisepsi sterilizasyon eğitimlerimize yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz. DAS AKADEMİ, Antalya'da 27-28 Mart 2020 tarihleri arasında Kremlin Palace Otelde gerçekleştirilecektir. Tüm program boyunca konusunda uzman eğitimci kadro da sizlerle birlikte bulunacaktır. Sunumların yanı sıra interaktif eğitim tekniklerinin de kullanılacağı DAS AKADEMİ, DAS gönüllülerini bir ileri seviyeye taşıyacak nitelikte bir program olacaktır.
   Başvurular ONLİNE olarak WEB sayfamızdan yapılacaktır. Her türlü sorunuz için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Hepimiz için başarılı bir AKADEMİ eğitim programı olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Prof. Dr. Duygu Perçin Renders DAS Derneği Başkanı

Prof Dr Duygu Perçin Renders
DAS Derneği Başkanı
DAS Akademi Ön Kayıt Son Tarihi
28 Şubat  2020, Cuma

Kayıt Konaklama Bildirim Son Tarihi
16 Mart, Pazartesi

DAS Akademi Açılış Tarihi
27 Mart 2020 Cuma

DAS Akademi Kapanış Tarihi
28  Mart 2020 Cumartesi