Duygu Perçin RendersÇok Değerli DAS Gönüllüleri,

DAS Derneği, Ulusal DAS kongreleri, Bölgesel DAS eğitim seminerleri ve DAS OKUL sertifikalı eğitim programları ile bir marka olmuştur. 16-22 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz 10. DAS Okul Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon Sertifikalı Eğitim Programı’nı duyurmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. DAS Okul projesi ülkemizde önemli bir açığı doldurmuştur. Ülkemizde DAS alanındaki eğitime verdikleri önem ve duyarlılıkları için Sağlık Bakanlığı’na müteşekkiriz.
Bugüne dek 2000’e yakın MSÜ yöneticisi, sorumlusu ya da çalışanı bu okul eğitim programına katılmıştır.Bu eğitimin sertifika almaktan çok öte bir eğitim olduğunu tüm katılımcılar bilir. Bu program sonrası öğrencilerimizin kendine güvenen, ne yaptığını bilen, hasta güvenliğini öncelik olarak gören, güçlü MSÜ çalışanları olduklarını görmek, DAS Okul sonrası başarı hikayelerini duymak bizlere hep gurur vermiştir ve vermeye devam edecektir.
Okul yıllarına döndüğümüz, öğrenci psikolojisi yaşadığımız DAS Okul, eğitimi, neşesi, sınavı ve sertifikası ile gerçekten bir okul. Antalya'da 16-22 Şubat 2019 tarihleri arasında Spice Otelde gerçekleştirilecektir.
Başvuru şartları ve diğer bilgiler detaylı olarak web sayfalarımızda verilmiştir. Başvurular ONLİNE olarak WEB sayfamızdan yapılmaktadır. Her türlü sorunuz için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Tüm DAS Okul Programı boyunca yaklaşık 30 kişilik bir eğitimci kadrosu da sizlerle birlikte bulunacaktır. Klasik sunumların yanı sıra atölye çalışmaları ve diğer eğitim tekniklerinin de kullanılacağı DAS Okul, bilgi ve beceri yönünde gelişim sağlarken, iletişim teknikleri yönünden de katkı sağlayacaktır. Bir önemli konuyu hatırlatmak isterim, öğrencilerin okulun ilk gününden son gününe kadar tüm programa katılması zorunludur. Programa devam izlenecektir. Geç gelme yada erken ayrılma gibi bir durum kabul edilmemektedir. Programa devamsızlık olduğu takdirde öğrenci sertifika sınavına giremez ve dolayısıyla sertifika hakkını kaybeder. Ülkemiz ve sizler için başarılı bir okul olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Duygu Perçin Renders
OKUL BAŞKANI