LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ

- 2. DAS Okuluna ÖN KAYIT FORMUNU  tam olarak doldurmuş,  Doktor ve Hemşireler v Sağlık memurları  arasından kurul tarafından teknik olarak seçilecektir Okula en fazla 200 kişi kabul edilecektir.

- 2. DAS Okuluna  katılmak isteyenlerin ücret yatırmadan 16 Ocak 2009 Cuma günü  mesai bitimine kadar ön kayıt yaptırması  gerekmektedir.

Başvuruları kabul edilen adaylar 20 Ocak 2009 mesai bitimine kadar ücretlerini belirtilen hesaba yatıran kişilerin kesin kayıtları gerçekleşecektir.

- Kesin kayıt sonunda açık kalan kontenjanlar için 24 Ocak 2009 gününden itibaren yedek listeden davet yapılacaktır.

- Toplantıya katılacak kursiyerler için tüm oturumlara eksiksiz katılım şartı vardır. Toplantıya geç gelme yada erken ayrılma söz konusu olmayacaktır. (Otel girişleri 9 Şubat saat 12.00'ye kadar  tamamlanmış olacaktır.. 13 Şubat 2009 saat 12.00�den önce ayrılış olmayacaktır)

- Ankara (Ankara - Söğütözü) ve İstanbul'dan  (İstanbul -Merter ve Küçükyalı) 9 Şubat'da  2009 tarihinde ücretsiz  Özel  Otobüsler ile Kartepeye transfer yapılacaktır.

- Kartepeden 13 Şubat 2009 saat  14.00 de aynı merkezlere otobüslerle ücretsiz transfer yapılacaktır.( Saatler kabul edilen kursiyerlerin durumuna  göre ufak değişiklikler gösterebilir)

- Okulumuzda özellikle Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanları, Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları uzmanları, konuyla ilgili diğer uzmanlar ve konuyla ilgili Sorumlu hemşireler ve Sağlık memurları kursiyer olarak kabul edilecektir. (Son sene asistanları da başvurabilir)

-  YENİ Okula katılacak olan S.B. Devlet hastanelerinde çalışan kişiler okul tarihleri arasında resmi izinli sayılacaklar ve Döner Sermaye katkı Payları kesilmeyecektir..  
- Okulda açılış kokteyli ve Gala yemeği şeklinde özel yemeklerin yapılması öngörülmemektedir.

- Bilimsel programın yanı sıra sosyal olarak da tam bir okul havasında geçecek sosyal programlara  yer verilecektir.

 

DAS OKUL Kayıt, Konaklama ve Transfer Ücreti : 1000.00 YTL (KDV Dahil)

 

Not: Sağlık Bakanlığı Hastanelerinden Katılacaklar için DAS Derneği 200 YTL katkı sağlamaktadır. Bu nedenle S.B. Hastanelerinden katılacak kişiler 800.00 YTL yatıracaklardır.

 

Kayıt ücretlerine dahil olan hizmetler

Okul çantası, yaka kartı, ve gerekli kurs dökümanları, Sertifika

İstanbul Merter ve Küçükyalı, Ankara Söğütözü�nden belirlenen saatte hareket edecek otobüslerle Kartepeye ulaşım ve okul sonunda aynı noktalara Ulaşım,

Tam pansiyon Konaklama ( Katılımcılar 2 kişilik odada konaklayacaktır)

Çay ve kahve vb ikramlar