3.DAS Okulu Ana Sayfa | E-Posta    
Hucog  Genel Bilgiler
Hucog  Konu Başlıkları
Hucog  Kurullar
Hucog  Okul Merkezi
Hucog  Katılım Şartları
Hucog  Online Kayıt
Hucog  İletişim
 
 
Şubat 2010
Pzt
Sa
Çar
Per
Cm
Cmt
Pz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
 
 

 

 
3. DAS Okuluna Katılmaya hak kazananlar için Okula ulaşım bilgisi için burayı tıklayın...
Kayıtlar Kapanmıştır.. 4. OKUL'a Bekleriz ..

SAĞLIK  BAKANLIĞI  KATILIMCILARI

GÖREV YAZISI VE LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Değerli Meslektaşlarım,


Ulusal DAS kongreleri ve Bölgesel DAS eğitim toplantılarının gerçekleştiği bir dönemde, bu çalışmalara ara vermeden, ancak bir açığı da gidermek için bir ihtisas eğitimi şeklinde sertifika programı düzenlenmesi planlanmıştır. Bu düşünce Hem Sağlık Bakanlığının ilgili birimleri, hem de Refik Saydam Hıfzısıhha Merkezi Başkanlığı tarafından olumlu bulunmuş ve Derneğimiz ile birlikte ‘DAS OKULU’ projesine imza atılmıştır.

 

1.DAS OKULU Kızılcahamam Patalya Resort Otelde 16-20 Ocak 2008 tarihleri arasında 2. DAS OKULU ise Kartepe Green Park Resort Kocaeli'nde 9-13 Şubat tarihlerinde Sağlık Bakanlığı ve Refik Saydam Hıfzısıhha Merkezi Başkanlığı ile birlikte gerçekleştirilmiştir.  8-12 Şubat 2010 tarihinde Kızılcahamam’da yapılacak olan  3. DAS OKULU da  benzer şekilde gerçekleşecek ve sertifika verilecektir.

 

DAS OKULU’na başvurular WEB üzerinden DAS OKUL Sayfasından yapılmaktadır. Başvurular içersinden durumu Okul için uygun olan en çok 200 kişi kabul edilmektedir. Başvuru şartları ve diğer bilgiler detaylı olarak web sayfalarımızda verilmiştir. Sağlık Bakanlığı Hastanelerinden katılacak olanların başvuruları Sağlık Bakanlığı ile birlikte değerlendirilecektir.  Bunun yanı sıra olabilecek her türlü sorunuz için bizlere e-mail ile de ulaşabilirisiniz.

 

Dünyanın içinde bulunduğu Global krize rağmen, faaliyetlerimize ara vermeyi düşünmedik, bu konuda bizlere inanarak destek veren kamu kurumlarına ve sponsorlara teşekkür ederiz. Bu katkılar sayesinde 5 günlük tam pansiyon konaklama, Ankara ve İstanbul’dan iki yönlü transferler makul fiyatlarda gerçekleştirilebilmektedir.

 

Beş gün boyunca Okulda yaklaşık 30 kişilik bir eğitimci kadrosu da sizlerle birlikte bulunacaktır. Klasik sunumların yanı sıra workshop’lar ve diğer eğitim tekniklerinin de kullanılacağı DAS OKUL, bilgi ve beceri yönünde gelişim sağlarken, iletişim teknikleri yönünden de katkı sağlayacaktır. Sınav sonrası Sertifikalarını alarak DAS OKUL’lu olmanın mutluluğunu yaşayan ilk 2 okuldaki OKUL’lulara sizlerin de katılmanızı bekliyoruz.

 

Bir önemli konuyu hatırlatmak isterim, OKUL’a katılacak kişiler okulun ilk gününden son gününe kadar tüm programa katılmak zorundadır. Geç gelme yada erken ayrılma gibi bir durum kabul edilmemektedir.  OKUL Web sayfamızda ön kayıt formlarını eksiksiz doldurarak başvurmanız gerekmektedir.  Okula kabul edilenler, İstanbul ve Ankara’da belirtilen noktalardan alınacak ve okul sonunda yine aynı noktalara ücretsiz transfer edileceklerdir.

 

Ülkemiz ve sizler için başarılı bir okul olması dileği ile,

 

Saygı ve Sevgilerimle

 

Prof. Dr. Murat GÜNAYDIN

OKUL BAŞKANI

 
3. DAS Okulu 08-12 Şubat 2010 Patalya Thermal Resort, Kızılcahamam, Ankara
Tüm hakları saklıdır. © 2009-10