Duyurular
4. DAS Okulu davetlileri için Kesin kayıt formu açılmıştır formu dikkatli şekilde uyarı okuyarak doldurunuz..
Bilimsel Program
Kasım 2011
Pzt
Sa
Çar
Per
Cm
Cmt
Pz
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30    Değerli Meslektaşlarım,

DAS; Ulusal DAS kongreleri ve Bölgesel DAS eğitim seminerleri ile ve DAS OKUL eğitim toplantıları ile bir marka olmuştur.
Bu başarı hepimizin, sizlerin konuya ve bilgiye olan ilgisi DAS’ı bir marka yapmıştır. 15 Nisan 2011 tarihinde WFHSS başkanı Wim Renders gönderdiği e-mail de 14. Dünya Sterilizasyon kongresinin Türkiye’ ye verildiğini bildirmiştir. WFHSS’nin web sayfasında İngilizce olarak yayınlanan Rehberimiz Türkçe olarak basılmış, ve 7. DAS kongresinde dağıtılmıştır. Sterilizasyon Dezenfeksiyon rehberimize web sayfamızdan da ulaşabilirsiniz. Web sayfamızın alt yapısında yapılan değişiklikle daha etkin bir katılım sağlamanız mümkün olmuştur.
7. DAS Kogresi boyunca hergün basılan DAS Magazin yakında aylık sayıları ile sizlerle birlikte olacaktır. Bu konuda çalışmak isteyen özel yeteneği olan arkadaşları çalışmaya bekliyorum
DAS OKULU projesi önemli bir açığı doldurdu. Bu nedenle her yıl 200 kişi alabildiğimiz okula 800 civarında başvuru oluyor. Okul yıllarına döndüğümüz, öğrenci psikolojisi yaşadığımız DAS OKUL, gerçekten bir okul.
Bu yıl Bakanlığa verilen protokolde bazı değişikliler yapıldı. Ayrıca yine bu yıl OKUL süresi 1 gün uzatıldı ve yer olarak ulaşım imkanları da göz önüne alınarak Antalya LARA Rixos hotel olarak belirlendi.
22-27 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek DAS OKULU’na başvurular WEB üzerinden DAS OKUL Sayfasından yapılmaktadır. Başvurular içersinden durumu Okul için uygun olan en çok 250 kişi kabul edilecektir. Başvuru şartları ve diğer bilgiler detaylı olarak web sayfalarımızda verilmiştir. Her türlü sorunuz için bizlere e-mail ile de ulaşabilirisiniz.
Altı gün boyunca Okulda yaklaşık 30 kişilik bir eğitimci kadrosu da sizlerle birlikte bulunacaktır. Klasik sunumların yanı sıra workshop’lar ve diğer eğitim tekniklerinin de kullanılacağı DAS OKUL, bilgi ve beceri yönünde gelişim sağlarken, iletişim teknikleri yönünden de katkı sağlayacaktır.
Bir önemli konuyu hatırlatmak isterim, OKUL’a katılacak kişiler okulun ilk gününden son gününe kadar tüm programa katılmak zorundadır. Geç gelme yada erken ayrılma gibi bir durum kabul edilmemektedir. OKUL Web sayfamızda ön kayıt formlarını eksiksiz doldurarak başvurmanız gerekmektedir. Okula kaydı yapılanlar, Antalya havaalanı/Otogarı ve Hotel arası tranferleri ücretsiz yapılacaktır .
Ülkemiz ve sizler için başarılı bir okul olması dileği ile,
Saygı ve Sevgilerimle
Prof. Dr. Murat GÜNAYDIN
OKUL BAŞKANI

   
Copyright 2011 Das.org.tr