Murat GünaydınDeğerli Meslektaşlarım,

DAS; Ulusal DAS kongreleri ve Bölgesel DAS eğitim seminerleri ile ve DAS OKUL eğitim toplantıları ile bir marka olmuştur.
2013 yılının başında 200 kişi ile DAS OKUL için sonunda ise 55 ülkeden 1850 kişinin üzerinde bir katılımla 14. WFHSS & 8.DAS Kongresi için ANTALYA’da buluştuk .
Hazırladığımız DAS Rehberi hem web sayfamızda Türkçe olarak, hem de WFHSS’nin web sayfasında İngilizce olarak yayımlanmaktadır. Yakında güncellemeleri de yayınlanacaktır. Rehberin Arapçası da hazırlanmış, Rusçası da hazırlanmaktadır.Böylece DAS Derneği sadece ülkemizde değil, bir çok ülkede de yol göstermeye devam etmektedir.
DAS OKULU projesi önemli bir açığı doldurmuştur. Bu nedenle her yıl 200 kişi almayı planladığımız Okula 800 civarında başvuru olmaktadır.Okul yıllarına döndüğümüz, öğrenci psikolojisi yaşadığımız DAS OKUL, eğitimi, neşesi, sınavı ve sertifikası ile gerçekten bir okul.
Bu yıl da; ulaşım, eğitim ve sosyal imkanlar göz önüne alınarak 5 gece 6 gün olarak planlanan okul Antalya Ela Quality Resort hotel’de 16-21 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Başvuru şartları ve diğer bilgiler detaylı olarak web sayfalarımızda verilmiştir. Başvurular ONLİNE olarak WEB sayfamızdan yapılmaktadır. Her türlü sorunuz için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.
Altı gün boyunca okulda yaklaşık 30 kişilik bir eğitimci kadrosu da sizlerle birlikte bulunacaktır. Klasik sunumların yanı sıra workshop’lar ve diğer eğitim tekniklerinin de kullanılacağı DAS OKUL, bilgi ve beceri yönünde gelişim sağlarken, iletişim teknikleri yönünden de katkı sağlayacaktır. Bir önemli konuyu hatırlatmak isterim, OKUL’a katılacak kişiler okulun ilk gününden son gününe kadar tüm programa katılmak zorundadır. Geç gelme yada erken ayrılma gibi bir durum kabul edilmemektedir. Ülkemiz ve sizler için başarılı bir okul olması dileği ile,
Saygı ve Sevgilerimle

Prof. Dr. Murat GÜNAYDIN
OKUL BAŞKANI