Organizasyon Sorumlusu
Hakkı Pehlivan

0533 742 87 72
hpehlivan@humanitastour.com.tr

Değerli Meslektaşlarım,
DAS; Ulusal DAS kongreleri ve Bölgesel DAS eğitim seminerleri ile ve DAS OKUL eğitim toplantıları ile bir marka olmuştur. 2014 yılının başında 200 kişi ile DAS OKUL için sonunda ise 450 kişinin üzerinde bir katılımla 2.SAD . Kongresi için ANTALYA’da buluştuk . DAS OKULU projesi önemli bir açığı doldurmuştur. Bu nedenle her yıl 200 kişi almayı planladığımız Okula 800 civarında başvuru olmaktadır.
Okul yıllarına döndüğümüz, öğrenci psikolojisi yaşadığımız DAS OKUL, eğitimi, neşesi, sınavı ve sertifikası ile gerçekten bir okul. Bu yıl da; ulaşım, eğitim ve sosyal imkanlar göz önüne alınarak 5 gece 6 gün olarak planlanan okul Antalya Ela Quality Resort hotel’de 15-20 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Başvurular ONLİNE olarak WEB sayfamızdan yapılmaktadır.  Altı gün boyunca okulda yaklaşık 30 kişilik bir eğitimci kadrosu da sizlerle birlikte bulunacaktır. Klasik sunumların yanı sıra workshop’lar ve diğer eğitim tekniklerinin de kullanılacağı DAS OKUL, bilgi ve beceri yönünde gelişim sağlarken, iletişim teknikleri yönünden de katkı sağlayacaktır. OKUL’a katılacak kişiler okulun ilk gününden son gününe kadar tüm programa katılmak zorundadır.  Ülkemiz ve sizler için başarılı bir okul olması dileği ile,
Saygı ve Sevgilerimle
Prof Dr Murat Günaydın
Okul Başkanı
8. DAS Okulu Ön Kayıt Son Tarihi
02 Ocak 2015, Cuma

Kayıt Konaklama Bildirim Son Tarihi
16 Ocak, Cuma

8. DAS Okulu Açılış Tarihi
15  Şubat 2015 Pazar

8. DAS Okulu Kapanış Tarihi
20  Şubat 2015 Cuma