Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

Saygıdeğer DAS Gönüllüleri

DAS Derneği kurulduğu 2004 yılından bugüne düzenlediği eğitimler, seminerler, kongreler ve hazırladığı rehberlerle ülkemizde dezenfeksiyon, antisepsi, sterilizasyon alanlarındaki ve dolayısıyla sağlıkta kalitedeki gelişme ve iyileşmeye önemli katkı sağlamıştır. "DAS Okul" adıyla başlattığımız sertifikasyon eğitimlerinin etkisi kelebek etkisiyle tüm yurda yayılmış, DAS Okul eğitimine katılan her bir sağlık çalışanı bu etkiyi sürdüren DAS gönüllüleri haline gelmiştir.

Çok sayıda kurum, kuruluş ve kişinin katkısı ile hazırlanan DAS rehberi sadece ücretsiz olarak ülkemizdeki tüm kullanıcıların hizmetine sunulmakla kalmamış, İngilizce, Arapça ve Rusça'ya da çevrilerek pek çok ülkede aktif kullanılan bir rehber haline gelmiştir. Hem bu rehberin yaygın kullanımı hem de derneğimizin World Federation for Hospital Sterilization Sciences (WFHSS) içindeki aktif çalışmaları ve katkıları sayesinde DAS Derneği Dünya'da sterilizasyon alanında tanınan, saygı duyulan bir lider konumuna gelmiştir.

Ülkemizde dezenfeksiyon, antisepsi, sterilizasyon alanlarındaki iyileştirme misyonumuzun gerçekleştirilmesinde emeği geçen tüm DAS gönüllülerine gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ülkemiz ve hastalarımız için daha iyisini yapabilmek için yeni projeler ve yeni etkinliklerimizde görüşmek üzere....

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Duygu Perçin
DAS Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...