Kongreye Davet

Değerli meslektaşlarım, saygıdeğer DAS gönüllüleri,,

23 - 26 Kasım 2023 tarihinde yapılacak olan 13. Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Kongresi, Muğlanın güzel beldesi MARMARİS’de gerçekleşecektir.


13. Uluslararası Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Kongresi 23-26 Kasım 2023 tarihlerinde yapılacaktır. İlk kongreden günümüze bilimsel kalite çıtasını sürekli yukarıya taşıyan, sağlık hizmetinin tüm paydaşlarına hitap eden, kalite ve hasta güveliğini daima ön planda tutan kongrelerimize bir yenisini eklemenin heyecanı içindeyiz. Bilim ve teknolojideki gelişme ve yeniliklerin paylaşılacağı, daha önceki kongreler gibi bir şölen havasında geçmesini amaçladığımız kongremizi sizlerin de iple çektiğini tahmin ediyoruz. Dünyada yaşanan pandemi düzeyindeki salgınlara her geçen gün yenilerinin eklendiği ve çok sık gündemin değiştiği günümüzde hastaların, sağlık hizmeti sunanların güvenliği, tıbbi gereçlerin ve çevrenin hijyeni ve korunması daha da önem kazanmıştır. Bu sorunlarla mücadele ancak uluslararası kabul edilmiş standartlara, rehberlere ve bilim ışığında sunulmuş önerilere uymakla mümkündür. Bilimsel dayanağı olmayan yanlış uygulamaların insan sağlığını tehdit ettiğini, çevre felaketlerine yol açabileceğini son Covid 19 pandemisinde gözlemledik. Bu kongremizde ülkemizin ve uluslararası camianın değerli bilim insanları ve konunun uzmanlarının katılımı ile DAS alanındaki tüm sorunlar ve kanıta dayalı çözümleri enine boyuna tartışılacaktır.


Sağlık sektörünün tüm paydaşlarının bilinçlenmesi, bilgi ve doğru uygulamaların dalga dalga tüm sağlık kuruluşlarına ve topluma yansımasına neden olacaktır. Bu nedenle yolu sağlık hizmetleri ile çakışan herkesi kongreye davet ediyoruz.


Prof Dr. Şaban Esen
Kongre Başkanı

KONGREYE KALAN SÜRE

ÖNEMLİ TARİHLER 

İndirimli Kayıt ve Konaklama için Son Tarih:

01 Ekim 2023

Bildiri Son Kabul Tarihi:

15 Ekim 2023

İptal İçin Son Tarih:

15 Eylül 2023

ONLİNE BİLDİRİ GÖNDERİMİ 


Sponsorlar
Platin Sponsorlar


Altın Sponsorlar


Gümüş Sponsorlar
Sponsorlar
ORGANİZASYON


COPYRIGHT © 2023 Das.org.tr