Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

"MERKEZİ STERİLİZASYON ÜNİTESİ EĞİTİM PROGRAMI" Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon (DAS) Derneği tarafından düzenlenecektir.

Eğitim programı 26-27-28 Nisan 2024 tarihlerinde İçkale Otel Maltepe Ankarada gerçekleştirilecektir. 

12. Uluslararası Dezenfeksiyon Sterilizasyon Kursu Askıda Burs  başvurularının değerlendirme süreci tamamlanmıştır.  Burs almaya hak kazanan adayları tebrik eder, diğer adaylara ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

 

Değerli katılımcılar;

Bu yıl KLIMUD ve DAS olarak birlikte gerçekleştireceğimiz ilk bölge toplantımız 08.03.2024 tarihinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleşecektir. Toplantımıza Merkezi Sterilizasyon Ünitelerinde çalışan, sterilizasyon ve dezenfeksiyon konularına ilgi duyan tüm sağlık çalışanları (MSÜ çalışanı, hemşire, asistan, uzman, öğretim üyesi) davetlidir. Katılım için herhangi bir ücret alınmayacak olup, başvurular www.das.org.tr adresinden yapılacak, katılım belgeleri KLIMUD sekreterliği tarafından kayıt yaptıran katılımcıların e-posta adresine gönderilecektir.  Toplantı salonu kapasitesi nedeni ile kayıtlar ilk 250 kişi ile sınırlandırılacaktır.

Merkezi Sterilizasyon Ünitesi işleyişindeki temel başlıkların konuşulup tartışılacağı bir günlük toplantımızda bir arada olmak dileğimizle saygılarımızı sunuyoruz.

12. Uluslararası Sterilizasyon Dezenfeksiyon Kongresi Askıda Burs Başvuru Formuna hoşgeldiniz..

12. Uluslararası Sterilizasyon Dezenfeksiyon Kongresi için

30 KİŞİYE KAYIT + KONAKLAMA BURSU VERİLECEKTİR.

• Konaklama Bursu 09-12 Aralık 2021 tarihleri için geçerlidir.

• Burs verilecek olan kişiler çift kişilik odada iki kişi konaklayacaktır.

• Antalya ulaşımı kişinin kendisine ait olup havalimanı transferi kongre organizasyon şirketi tarafından gerçekleştirilecektir.

• Daha önce burs alanlar değerlendirmeye alınmayacaktır. daha önce derneğimizden burs almış iseniz lütfen form doldurmayınız..

 

Burs başvuru süresi dolmuştur yoğun ilgi için teşekkür ederiz..

Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun

Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon Derneğimizin olağan genel kurulu 16 Ekim 2021 tarihinde yapılmış olup yeni yönetim kurulu belirlenmiştir.. Derneğimiz adına hayırlı olmasını diliyoruz

 

Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon Derneği'nin ülke genelinde yapmış olduğu sterilizasyon dezenfeksiyon ve enfeksiyon konulu seminerlerin 30 uncusu olan Marmara DAS bölge toplantısı 14 Temmuz 2018 Cumartesi günü Sakarya üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi konferans salonunda başarılı bir şekilde düzenlenmiştir. Tüm katılımcı ve DAS gönüllülerine teşekkür ederiz..

10. DAS Kongremiz 1000 e yakın katılımcı ile başarılı bir şekilde tamamlanmıştır..  İlgi gösteren tüm sektör paydaşlarına ve das gönüllülerinize ayrıca bilimsel çalışmalarını bizlerle paylaşan tüm katılımcılara teşekkür ederiz.  11. Uluslararası DAS kongresinde görüşmek dilağiyle..

Harekete geç DAS gönüllüsü!

11. Uluslararası Sterilizasyon Dezenfeksiyon Kongresi, Antalya Maritime Pine Beach keyifli ortamında, ekonomik açıdan zor zamanlarda iyi bir katılım, mükemmel bir organizasyon, yenilikçi bir endüstriyel sergi, ilgi çeken sunumlar ve geç saatlere kadar süren oturumlara bile ilgiyle katılan DAS gönüllüleri ile son derece sıcak, pozitif ve doyurucu bir atmosferde başarı ile sona erdi. Programdaki Türkçe sunumların bilimsel içeriği çok yüksekti. Azerbaycan, Çin ve Batı Avrupa’nın katkılarıyla da program uluslararası bir zenginlik kazandı.

Saygıdeğer DAS Gönüllüleri, Ameliyathane ekibi ile sterilizasyon ve dezenfeksiyon ekiplerini bir araya getirmeyi ve birbirlerini profesyonel bir bakış açısıyla tekrar tanımalarını sağlamayı hedeflediğimiz 3. Ulusal SAD Kongresini başarıyla tamamladık.

27 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihlerinde Antalya'da yapılacak olan 11. Uluslararası DAS Kongresi için sınırlı sayıda konaklama bursu verilecektir..  Neden 2019 DAS Kongresine katılman gerektiğini anlat, Kayıt ücretini yatır, Kongre Otelinde DAS Derneğiin misafiri ol..

Derneğimizin kuruluşunun 10.yılı nedeni ile 16 ağustos 2014 cumartesi günü 11:00-18:00 saatleri arasında bir tekne turu yapılmıştır. derneğimizin bu değerli gününde bizimle birlikte olan tüm arkadaşlarımıza teşekkürler..

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...