Kayıt Bursu Başvurusu


 

Değerli meslektaşlarımız,
2. Ulusal Sterilizasyon Ameliyathane ve Dezenfeksiyon Kongresi, Sterilizasyon-Ameliyathene Konuların tartışılacağı önemli bir kongre olacaktır. Bu nedenle katılımım desteklenmesi amacı ile Sağlık Bakanlığını’nın http://www.saglik.gov.tr/SHGM/belge/1-38116/das-2sterilizasyon-ameliyathane-dezenfeksiyon-kongresi.html sayfasından duyurulmuş ve görevlendirmeler ile ilgili bilgi verilmiştir


DAS Derneği olarak biz’de bu kongrenin ülkemiz de Sterilizasyon ve Ameliyathanelerle ilgili güncel sorunlarına ışık tutacak önemli bir kongre olacağına inanıyoruz.


Bu nedenle, 6 - 9 Kasım 2014 tarihlerinde Belek/ Antalya, Susesi Otelinde yapılacak 2. Ulusal Sterilizasyon Ameliyathane Dezenfeksiyon Kongresine katılmak isteyen 40 kişiye kayıt bursu verilecektir.
Bursların verilmesinde, eşit oranlarda, “Sterilizasyon hemşiresi”, “Ameliyathane hemşiresi”, “HEKK hemşiresi”, “Tıbbi Mikrobiyoloji uzmanı”, “Enfeksiyon hastalıkları ve Kl. Mik. Uzmanı” , Ameliyathane sorumlu uzman hekimleri ve Diş hekimleri arasında eşit oranda dağıtılacaktır.

Web sayfamızda http://www.das.org.tr/sad/sad2/burs.htm linkinden Kayıt bursu için başvurabilirsiniz. Kayıt bursu hakkı kazandığınızda, bursunuz geçerli olması için 1 hafta içinde Konaklama ile Humanitas Organizasyon temsilcileri ile görüşüp, konaklama ücretlerinin yatırılması gerekmektedir.

Burs konaklama ücretini kapsamamaktadır.
İlginiz, Anlayışınız ve Desteğiniz için teşekkür ederim.


Prof. Dr. Murat GÜNAYDIN
DAS Derneği BAŞKANI


Burs kaydı yaptırmak için burayı tıklayın..

Kayıt yaptıktan sonra kayıtlarınız değerlendirmeye alınacaktır.. olumlu sonuçlar için isteklilere geri dönüş sağlanacaktır..