Genel BilgilerKongre Tarihi ve Yeri
6 - 9 Kasım 2014 tarihlerinde Belek/ Antalya, Susesi Otel’ de yapılacaktır.

Web Sayfası Sempozyum resmi internet sitesi olan http://www.das.org.tr/sad/ adresinden kongre programı, kayıt-konaklama ve transfer bilgileri ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Davet Mektubu
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları organizasyon sekreteryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Sempozyum davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Katılım Belgesi
Sempozyuma kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Ulaşım
Aşağıda yer alan tarih ve saatlerde havaalanı - otel - havaalanı servisleri ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Bu tarih ve saatler dışında talep edilen transferler ayrıca ücretlendirilecektir.
Belirtilen servisleri kullanmak isteyen katılımcılarımızın, gidiş ve dönüşte kullanmak istedikleri transfer saatlerini, uçuş detaylarını ve cep telefon numaralarını das@humanitastour.com.tr adresine bildirmeleri ve Humanitas yetkililerinden teyit almaları gerekmektedir.
Transfer saatlerini ve uçuş detaylarını bildirmeyen katılımcıların transferlerinde oluşabilecek aksaklıklarda sorumluluk kabul edilmeyecektir. Transferler sırasında tamamen öncelik bilgilerini (isim/soyisim/uçuş detayı) gönderenlerin olacaktır.

Ücretsiz Transfer Saatleri;

Antalya Havalimanı – Susesi Otel

06 Kasım 2014, Perşembe

08:00   09:00   10:00   11:00   12:00   13:00

Susesi Otel – Antalya Havalimanı

09 Kasım 2014, Pazar

12:30   13:00   13:30